Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MINNESOTA WILD

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Suter flastr na 2 zapasy.. Podle ocekavani, nerikam ze s tim mam zasadni problem. Nicmene kdyby to udelal Downie na neho, tak dostane 10+.
Tak nakoniec dobry tah od Fletchera. Sice s aktualnou trojicou v brankovisku by sa u vacsiny tímov ledva uplatnili i ako dvojky, ale nic sa neda robit. Nato v akej zlej situacii su Wild tak urcite bol trochu i GM pod tlakom niekoho získat a to len za 3rd round pick v drafte tak si myslim ze skutocne solidny tah od Fletchera. Bez urazky k chlapcom a talentom v drafte ale tí naj hraci sa ujdu maximalne do 2kola cize skutocne ako keby zadarmo získany priemerny GK v naliehavej situacii + je podpisany akurat do zvysku sezony cize sa ukaze ako pomoze tímu a i keby snim je nespokojnost tak bez komplikacii mu neponuknu novu zmluvu.

Dubnyk: .916 SV%
Kuemper: .902 SV%
Backstrom: .887 SV%

Ano je to priemerny GK ale predsa len by mal tych pukov zadrzat ocosi viac nez aktualny tandem a s utocnou silou (momentalne sice len na papieri a nie formou) ale ajtak by to podla mna malo stacit na vzrat k lepsim casom :yes:
2 mesiace cakania skoncili, Wild maju 2 vyhry po sebe, nebolo to vsak nic presvedcive, Arizona slaba a LTT, parkrat ich zatlacili a prd z toho, 10 striel za 4 min a nic...

Dubnyk 2 vyhry, v prvom zapase SO, v druhom asistencia, v dalsom da mozno aj gol, no kde sa hrabe taky JJ Watt

ten pohlad na tabulku, hlavne Jets a ich naskok na prvej wild card pozicii je vsak velmi nepekny
Obrázek

ani Vikings, ani Wild v playoff :hehe: ste luzri, Minnesota
Borec z obrazku dostava palec hore :good:
http://novy.nhl.cz/kdo-postoupi-do-play ... ta/5004405" onclick="window.open(this.href);return false;

zaujimave, ale ja si myslim, ze to ta Minnesota da, ak dnes vyhraju vo Vancouveri, uz vobec nazapochybujem

uz aj ten Winnipeg nie je taky nehratelny, za 10 dni hraju u nich a to uz moze byt len o par bodoch, mozno 2

Winnipeg bude mat teraz dost tazke zapasy, Wild maju celkom fajn rozpis na februar, hlavne treba uspesne ukoncit sucasny trip, potom konecne po dlhej dobe zabrat v 3 po sebe iducich domacich zapasoch, zapas vo WPG, potom doma slaby vychod a zase rovnaky trip ako teraz

:banan:
Dubnyk od prestupu do wild:

8G- 6W- 1.48GAA- 94.3%- 3SO :poklona:

Kvoli yahoo ho sledujem viac, ale len statisticky. Ako sa v tych zapasoch javi?
Devan Dubnyk fastest #mnwild goalie to 3 shutouts (8 starts), beating Ilya Bryzgalov last year (10 starts)

to su trejdy :roll:

pomaly ale isto to zacinaju mat Wild vo vlastnych rukach, vcera konecne vyborny vykon aj vysledok, to boli ti dominantni Wild z konca minulej a zaciatku tejto sezony na domacom lade, teraz dlhy oddych (dobre, ci zle :| ) az do soboty a potom Colorado, Wild sa dostavaju do pohody, vsetko nasvedcuje, ze to bude podobne ako proti Chicagu v poslednom zapase a ako sme si zvykli v playoff a na zaciatku sezony s Coloradom dominantny strelecky vykon (aj koli ich stylu, ze nestrielaju za kazdu cenu), len ci ho dokazu pretavit do golov a ak aj, co v zavere, vieme co vystrajali v playoff a co vystrajaju v poslednych zapasoch :scare: no uvidime

Chicagu moc nejde, po takmer 10 rokoch nedali v 2 zapasoch po sebe gol, ale aj tak je to cenne vitazstvo, pred par danmi by Wild nedali ani horsi tim, navyse taky tim ako Hawks to urcite zlomi a mozno uz v najblizsom zapase, koho, ze to maju, aha, Winnipeg :giggle: tusim s nimi v sezone zatial vsetko prehrali, ale to platilo aj o Wild vs Hawks do vcera...

prisli vyhry, v poslednom zapase aj vyborna hra, tak treba v tom pokracovat, zranenia sa hadam budu vyhybat (Cooke by mal byt pre zvysok sezony out), hlavne v tej TOP4 v obrane a malo by to byt dobre, Wild by mohli byt znovu nebezpecny super z wild card

vcera sa dostali pred Stars a Kings, rovnaky pocet zapasov a bodov, maju najlepsi ROW, na Colorado stracaju bod, maju zapas k dobru a teraz s nimi zapas doma, inak Avs maju (asi aj budu mat) najhorsie ROW, na Winnipeg je to strata 7 bodov, 3 zapasy k dobru a vzajomny zapas o tyzden u nich, cize s prizmurenym okom, druhu wild card poziciu uz teraz maju Wild vo vlastnych rukach, na Calgary je strata 5 bodov a len zapas k dobru, cize to je az o 2 zapasoch, ale ako pozeram ich najblizsie zapasy, budu mat co robit

Dubnyk postavou ako Kuemper a chytanim ako Harding, myslim stylom, strasne mi ho pripomina, ale mozno som si to len vsugeroval, kedze ho uz asi v drese Wild neuvidim :fnuk: chyta dobre, vie podrzat, moc lacnych golov nepusta, pochyta navyse, obrancovia si pochvalovali komunikaciu s nim, casto hra s pukom, niekedy az moc, urcite ma motivaciu ako hrom, po tom poslednom roku, moze znovu ziskat dlhodoby job v time, ktory smeruje hore, Hardingovi konci zmluva a pokial sa do branky nedostane, novu urcite nedostane, Backstrom zial uz nema ani na post dvojky, tie zranenia ho asi definitivne odpisali a po sezone by mal byt buyout a Kuemperovi by mala stale patrit buducnost, len skoda, ze si aj sam uskodil, mal brat dvojcestnu zmluvu a byt este aspon rok na farme

a velka pochvala za Zuckera pre Yeoa a spol, vcera to spominali komentatori a chvalabohu za neho, lebo Koivu hra nieco v utoku len ked je snim, inak je to bieda, este aj tu Koivuovinu od neho pochytil s tym ramenom, no snad len to :-D a vidiet, ze aj Parise mu je velkym vzorom
Chudak Dubnyk ten musi byt rad ze v edmontone neznicili jeho karieru a je odtial prec. Jeho prezyvku Cednyk uz nebudem pouzivat.
28 saves for #mnwild goalie Darcy Kuemper tonight in a 4-0 Iowa shutout win over Adirondack

vyborne, Wild potrebuju silneho Kuempera a brankarske duo
Ty vole ten cednyk ma uz zacina s*at .... min zacala nebezpecne moc vyhravat...snad ich to prejde
mitch píše:Jeho prezyvku Cednyk uz nebudem pouzivat.
mitch píše:Ty vole ten cednyk ma uz zacina s*at ....
:nono:
mitch píše:min zacala nebezpecne moc vyhravat...snad ich to prejde
VAN, WPG, FLA, CAR, VAN, CGY, EDM, DAL, EDM, NSH, COL, OTT, WSH, CAR, COL, NJD, ...

:nono: :ciga:
chce sa mi az plakat :crybaby:
Az sa mi nechce verit aky konecny dopad ma prichod v podstate priemerneho brankara v krizovej situacii do tímu, kedy sa uz mílovimi krokmi vzdalovala hranica postupu do PO ale odkedy je Dubnyk v tíme tak z 12 zapasov je perfektna bilancia 9-1-2 čiže v podstate len v jedinom zapase odvtedy Wild neziskali ani jeden bod :-O . Ale samozrejme ze aktualna forma nie je len jeho zasluhou ale má natom obrovsky podiel az sa obavam vysledku keby dali sancu Backs - Kuemper akoby to dopadlo ale doprial by som Devanovi trosku oddychu po famoznych vykonoch. Podla mna bud teraz s CAR alebo v dvojzapase s EDM by mohol dostat opat niekto sancu ale zvysne najblizsie zapasy su docela dolezite proti timom s podobnym postavenim v tabulke kde neni ocom kto bude chytat. Skoda zapasu proti Floride kde si mohol pripisat dalsi shootout ale dostal gol prakticky z najmenej ocakavanej prilezitosti Panterov ked to Bjugstad trafil náramne do malej volnej medzeri z velkeho uhlu. Zapas proti Panterom bol nesmierne náročny ved sa stretli tímy takmer s rovnakym postavenim vo svojich konferenciach na 9.prieckach s odstupom 3-4 bodov na PO a tak aj ten zapas vyzeral kde to bol velmi vyrovnany zapas a rozhodli len detajli. Treba pochvalit aj oslabenia s bilanciou 18/18 kde Yeo strieda ako keby 4 dvojice utocnikov a tak mozno vidiet v pocetnej nevyhode napriklad i Pariseho a Granlunda :) Ale za dnesni zapas si zasluzi pochvalu aj Koivu ktory ma tiez obrovsky podiel na vyhre Wild ked bol pri oboch goloch a hlavne pri prvej branke našiel perfektnou prihravkou Pominvilla medzi dvojicou braniacich hostí. Taktiez i na konci v hre 4na6 perfektne zblokoval moznu dorazku kde to zavanalo vyrovnanim na 2:2 a i z poslednych zapasov je velmi nápomocny tímu :good:
ja nechapem preco bol Backstrom po navrate Kuempera vcera znovu ako dvojka, to vazne by ho boli schopni dat este chytat :scare:

po vcerajsku to uz so zapasmi k dobru dokonca vychadza na 7. miesto, cize prvu wild card poziciu :cert:

http://www.wild.6f.sk/minnesota-se-udaj ... ira-jagra/" onclick="window.open(this.href);return false; :lol2:
to bol zapas vo Vancouveri :sok: plejof (asi preto dal aj Nino 2 goly) :slintac: a ten zaver :waa:

len skoda, ze prehrali :neja:
to akoze teraz bude Dubnyk v brane kazdy zapas ci co, trapne, ako icetime Sutera

Dubnyk vcera druhy kanadsky bod, uz je lepsi ako 6 hracov z pola, vyborne, uz by mohol dat aj svoj prvy gol coskoro, ked tak rad rozohrava puk

Nino ozil, nasiel branku, vcera sa uz ocitol aj v top line, minusove cislo je uz len jednociferne, mozno este skonci aj v pluse

posledne zapasy sa mi vsak velmi paci Charlie Coyle

tak teraz EDM vonku a potom doma DAL a znovu EDM, dufam, ze po tom uz budu na wild card pozicii, nie len teoreticky
CF, co vahas, uz aj trejduj Visnovskeho :slintac:
vcera bola tusim pocitova teplota v Minnesote okolo -25 (avizovali najchladnejsi den v roku) a takmer presne na den tam ma byt o rok zapas pod holym nebom :ups:
tak s tou teplotou som sa trosku sekol, ale len o 10 stupnov, cize -35 :nervozny: :-D

Obrázek

http://gfycat.com/SmallGreenIchthyosaurs#" onclick="window.open(this.href);return false;

:super:

tak uz nie len so zapasmi k dobru, ale aj podla bodov na playoff pozicii, druhej wild card :waa: dokonca na Hawks strata uz len 6 bodov a zapas k dobru :sok: po allstars breaku bola strata 10 bodov na playoff, wow :respect: tak co uz, nastala Dubnyk Era, oznacenie, ktore sa velmi paci Russovi, ja mam vsak radsej Jak je dulezite miti Dubnyka, to si rad opakujem v mysli pocas sledovania zapasov :giggle:
tak snad forma vydrzi a to playoff daju, pacific nech sa vzajomne obera o body a Jets nech oberaju o body kanadske timy v HNIC, tak ako aj tie najslabsie, vid posledne zapasy s Deadmontonom ci Ganja Leafs :petrik:

a coraz viac si zelam seriu s Predators :slintac: sice maju paradnu sezonu (podobne ako Avs minulu sezonu), ale predsa len je to len jedna sezona (aj ked mali uz aj predtym par dobrych sezon, ale to bol skor iny Nashville), u nich som skor zvedavy co predvedu buducu sezonu a ako v nej nadviazu na tuto (a ako si pocne Laviolette v druhej sezone s timom, zaciatky mava vzdy dobre a latku si teda nasadili riadne vysoko) no a pri vsetkej ucte k nim, proste nie su to Blues ani Hawks (inak zaujimavi vitazi novej centralnej divizie, najskor Avs, teraz zrejme Preds, o rok kto, Jets :jn: ), ale odhliadnuc od vyssie spomenuteho, tohtosezonny Predators, dlhodobo vo skvelej forme v serii so sucasnou vo forme hrajucou Minnesotou, ak by tu formu udrzali, to by mohol byt ku*evsky dobry hokej :cookies: a sancu by Wild urcite mali, v playoff sa zacina nova sutaz, predsalen, Preds su dost velke prekvapenie a mozu dopadnut ako ti Avs pred rokom, zatial co u Wild sa uz ocakava(l) vacsi playoff run po predoslych playoff sezonach...

a este mensia pikoska z college na zaver, ak som to dobre zaregistroval vo vcerajsom prenose, tusim od roku 1998 mal vzdy vitazny tim NCAA v time minimalne jedneho hraca z Minnesoty, stale je to State of Hockey :tada: ach skoda, ze sa nedaju sledovat ti Gophers :neja:
Parádny zápas proti Avs v ktorom nič nechýbalo, pripadalo mi to uz ako PO zapas z ich minulorocnej serie, aspon prve dve tretiny. Avs hrali s obrovskym nasadením a pravdu povediac si myslím že momentálne majú naviac než Sharks a Flames ale samotná 8 priečka uz zrejme bude nad ich sily pritom ked ich teraz caka dalsi narocny zapas proti Pens. Ale späť k zápasu bol to skutočne náročný zápas kde rozhodovali len maličkosti, už i len samotné úvodné goly boli dosť lucky či už Haulov hádam i zpoza uhlu brankovej čiary a potom "Talbotov" gol ktory nahodil do pásma ale ten puk sa tak nešťastne odrazil a poskakoval že narobili Dubnykovi velke ťazkosti co vyuzil McLeod a hlavne jeho zásluhou to bolo že Avs vyrovnali i ked si paradoxne ani bod nepripísal do štatistík. Wild hrali slabo presilovky ked v prvej boli dokonca v oslabovke nebezpecnejsi Avs a takmer i skorovali, v ďalšej presilovke znovu neprišla ani strela až v poslednej presilovke už ako tak boli šance a proti Avs ak sa nemýlim už je to v PP 0/12. Ale dôležitý momentum bol práve počas tej prvej presilovky kde Avs absolutne kontolovali hru vo vlastnej oslabovke, fans boli v jednom ošiali a obával som sa ako to bude ešte v hre 5na5 ale hned po návrate Stuarta z trestnej Avs nechali otvorené zadné vrátka a v prečíslení 2na1 to ukážkovo predviedli Haula s Fontainom. V úvode tretej tretiny bol ešte nápor Avs velký a túžba po vyrovnaní. V krátkom slede rozdali i dva velke hity ktoré si najskôr odniesol Follin, ale dalsí hit uz očosi ťažšie znášal Prosser, čo viedlo k bitke medzi Gueninom a Brodziakom ktora bola takmer nerozhodná bez vacsich úderov. Krátko nato mali domáci este obrovsky tlak ale potom prišla pekná rozohravka od Granlunda a Pominville išiel v podstate nájazd a famozne to prestrelil z vnutornej strany medzi Varlamomom a brankou, kde bolo skutočne minimum priestoru a tazko uverit ako ho mohol obstrelit a skórovať, ale Pominville patrí vtomto medzi naj hračov Wild ked málokto má tak tvrdú a hlavne presnú strelu ako on a bolo prakticky po zápase. Po tomto tretom gole sa už len dohravalo s menšími šancami na oboch stranách. V závere sa este Avs pokusali hrat bez brankára a trocha pobavil i gol Brodziaka :) ktorý z polovičky klziska bejzbalovým spôsobom skoroval, ale samozrejme gol nemohol platit kvôli vysokej hokejke.
Pritom vzajomne zápasy sú stále v prospech Wild, ked z 3 zápasov bolo skore 9:0 a pritom i tento jediny gol Avs bol trocha na hrane kde az videorozhodca musel uznat gol kedze sa mohlo jednat i o McLeodov interference a dotlačenie Dubnykovho betonu za čiaru a tak seria bez inkasovaneho golu uz mohla byt obrovska, ale ajtak to bolo uz vyše 200min bez golu a v historickych rebrickoch uz led Detroit to udržal na 0 dlksie proti Avs

Dubnyk je kapitola sama osebe :D. Je to fakt až neskutočné aký obrat nastal po jeho príchode. Wild maju uz poslednych par rokov velmi potencionálny tím, ale trápil ich hlavne post v brankovisku kde to fantasticky vyriešil Dubnyk, ako keby sa "našlo" posledne koliesko do dobre namazaného súkolia a tím šlape ako hodinky. Od príchodu Devana si nezachytal nik iný mozno v 1-2 zápasoch bol prestriedaný ale to je normálne predsa nemôže byt perfektný, ale už i jeho nasadenie v 19 zápasoch v rade si myslím že už je príliš a zasluzil by si ten oddych navyše. Stači si pozriet napríklad na liga.cz aktuálnu formu tímov z celej ligy a z poslednych 20 zápasov sú Wild najlepším tímom ligy :super: a hned sa dá už i pozerať na aktuálnu tabulku
Na druhej strane je mi i trocha lúto Arizony :smutok: (pritom fans Arizony to vidia asi takto :bitka3: ) ked u oboch tímoch sa to výrazne prejavilo. Kým pred trejdom sa Arizona držala ešte v závese k 8 priečke tak v rovnakej štatistike z poslednych 20 zápasov patria k druhemu najhoršiemu tímu ligy s aktualnou seriou 9 prehier v rade bez zisku jediného bodu, to uz len Toronto bolo horšie natom ked mali z 17 zápasov jednu výhru. Ale každopádne velká vdaka za Dubnyka.

Dalsi zápas príde do St.Paul Ottawa ktorá je tiež velmi rozbehnutá so seriou 5 výhier v rade ked vsetky vyhry zo serie mali proti "PO" tímom a oto hrozivejši je ich trip na západe ked porazili ANA,LA,SJ :nervozny: a teoreticky s mankom zápasov na Boston a po ich prípadnych výhrach by strácali na medvede len 3 body takze sa máme načo tešiť najbližší zápas :yes:

vyborne Charlie :fight:

neviem ci je to pravda, ale bitka bola vraj aj v hladisku, fanusicka Wild s fanusikom Avs :-O :-D
1901 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS