Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prestupy - Kontrakty

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Popradcan píše:PHI talking with LAK about a deal that would send Mike Richards to Kings. Not done yet, but could happen.

Mike Richards to LA for a package including Brayden Schenn and Wayne Simmonds?

To snad nemyslia vazne toto,najprv Carter a teraz aj Richards?? wtf
Tomu nevěřím :beee: Mike je kápo a srdce týmu.
Mike Richards (PHI) :arrow: Los Angeles Kings
Wayne Simmonds :plus: Brayden Schenn(LAK) :arrow: Philadelphia Flyers
PainKiller píše:Jeff Carter (PHI) :arrow: Columbus Blue Jackets
Jakub Voracek :plus: 1st round pick 2011 :plus: 3rd round pick 2011 (CBJ) :arrow: Philadelphia Flyers
Wou... :shock:
PainKiller píše:Mike Richards (PHI) :arrow: Los Angeles Kings
Wayne Simmonds :plus: Brayden Schenn(LAK) :arrow: Philadelphia Flyers
Wou... :shock:
:-O no ty vogo, tak toto je riadna prestupova sleha.....a ze uhorkova sezona :D
Ilya Bryzgalov (PHI) :arrow: podepsal smlouvu - 9 let - 51 mil.
Devin Setoguchi (SJS) :arrow: prodloužil smlouvu - 3 roky - 9 mil.
Andrei Markov (MTL) :arrow: prodloužil smlouvu - 3 roky - 17.25 mil.
tak to je sila.Zbavit sa dvoch top hracov vc. kapitana! kvoli ruskemu golmanovi, ktory mozno skonci v KHL za dva roky, to je neuveritelne v suvislosti s 9 rocnym kontraktom :hroza:
Som prekvapeny ze sa GM PHI nepoucil z pribehu Hueta alebo LOLunga ... Ak zaspi sezonu korculiar je to este udrzatelne, ale ak zblbne golman (v RS alebo PO), je to katastrofa alebo prinajmensom financne draha zalezitost ako v pripade Hueta...a 9 rokov ...
Pre nezucastneny (mimo LAK) zapadny tim 'zla' vymena samozrejme ...
Eric Brewer (TBL) :arrow: prodloužil smlouvu - 4 roky - 16 mil.
fuuuha, co ta Phila robi. Evidentne sa manazery este nepoucili z dlhodobych kontraktov :hroza: . Ale kto chce kam....

Ryan Smyth do Calgary (caka sa uz len na suhlas majitelov). No neviem ako to fans Oilers rozdychaju
Skorpion píše:fuuuha, co ta Phila robi. Evidentne sa manazery este nepoucili z dlhodobych kontraktov :hroza: . Ale kto chce kam....

Ryan Smyth do Calgary (caka sa uz len na suhlas majitelov). No neviem ako to fans Oilers rozdychaju
A Protihodnota :?:
a late round pick
:arrow: TOR acquire J M Liles from COL for 2nd rd pick

listky pustili lavinam pôvodny BOS druhy pick 2012....Liles sa mi pozdava, slusne produktivny obranca, ktory zaplata dieru po Kabelke
cepi píše::arrow: TOR acquire J M Liles from COL for 2nd rd pick

listky pustili lavinam pôvodny BOS druhy pick 2012....Liles sa mi pozdava, slusne produktivny obranca, ktory zaplata dieru po Kabelke
Liles je fuč...náš nejlepší obránce posledních sezon....
Že by vedení "avs" chystalo něco velkého? :roll:
primaprema píše:Že by vedení "avs" chystalo něco velkého? :roll:
Quebec? :D
primaprema píše: Liles je fuč...náš nejlepší obránce posledních sezon....
jj, velke setrenie... ale to uz pozname z minulych sezon :P
tento trejd sa mi nepaci. najma v kombinacii s podpisom hunwicka za 1,55mil na rok :hroza:
Ryan Smyth (LAK) :arrow: Edmonton Oilers
Gilbert Brule :plus: 5th round pick 2011 (EDM) :arrow: Los Angeles Kings

Brent Burns :plus: 2nd round pick 2012 (MIN) :arrow: San Jose Sharks
Devin Setoguchi :plus: Charlie Coyle :plus: 1st round pick 2011 (SJS) :arrow: Minnesota Wild

John-Michael Liles (COL) :arrow: Toronto Maple Leafs
2nd round pick 2012 (TOR) :arrow: Colorado Avalanche

Brian Campbell (CHI) :arrow: Florida Panthers
Rostislav Olesz (FLA) :arrow: Chicago Blackhawks

Troy Brouwer (CHI) :arrow: Washington Capitals
1st round pick 2011 (WSH) :arrow: Chicago Blackhawks
Overpayment za Burnsa, ktorý ale je pre SJS dôležitý (Coyle je dobrý prospekt, zlaté ruky). Madness Bowmana, ktorý sa ale dead weight zbavil, Olesz asi pôjde na buyout a Shermanov zaujímavý krok, ktorý ale príliš mrzieť nemusí ak niečo uloví a ja som aj tak presvedčený, že ten budúcoročný pick sa oplatí. Smyth za večne zranený bust, to je tak jedno. Aspoň, že je to návrat domov. :thumbsup:
petrik píše:
primaprema píše: Liles je fuč...náš nejlepší obránce posledních sezon....
jj, velke setrenie... ale to uz pozname z minulych sezon :P
tento trejd sa mi nepaci. najma v kombinacii s podpisom hunwicka za 1,55mil na rok :hroza:
COŽEEEEE? Mi jsme podepsali Hunwicka???? To snad ne!!! Zatím to nikde nepsali...Tak Snad mají ve vedení rozum a Hunwicka nepodepíšem... :wink2:
Tak vrece s výmenamy sa nám dáko roztrhlo :-O :shock:
Carter, Richards, Brouwer, Liles, Setoguchi, Burns, Smyth...uf, som zvedavý ako to bude pokračovať :wink2:
Snáď Wings vymenia Jirku :wink:
Robyn Regehr :plus: Ales Kotalik :plus: 2nd round pick 2012 (CGY) :arrow: Buffalo Sabres
Chris Butler :plus: Paul Byron (BUF) :arrow: Calgary Flames

Nikita Filatov (CBJ) :arrow: Ottawa Senators
3rd round pick 2011 (OTT) :arrow: Columbus Blue Jackets

Bruno Gervais (NYI) :arrow: Tampa Bay Lightning
Future considerations (TBL) :arrow: New York Islanders

Ryan Smyth (LAK) :arrow: Edmonton Oilers
Colin Fraser :plus: 7th round pick (EDM) :arrow: Los Angeles Kings
Tomas Kopecky: Chicago -> Florida.

neoficialne.
Modry Jazyk píše:Tomas Kopecky: Chicago -> Florida.
4 roky/12 mil USD.

neoficialne.
Cooooooooooo? 3 miliony ročně?? Jestli to tak bude, tak jedině z důvodu platového dna, jinak si nedokážu představit takové přeplácení i přes to, že poslední sezonu měl slušnou.... Už ten kolotoč zase začíná, jestli budou hráči typu Kopecký podepisovat takové smlouvy, tak máme výluku co by dup.
ja som ho chcel, 3m je trochu moc, ale je to vitaz, preto by som mu radsej dal tie prachy ako nejakemu hagmanovi, stajanovi a podobnym. Navysuje sa cap takze rast novych platov je jasny.
Andreas Nodl (PHI) :arrow: prodloužil smlouvu - 2 roky - 1.69 mil.
Kevin Bieksa (VAN) :arrow: prodloužil smlouvu - 5 let - 23 mil.
Darroll Powe (PHI) :arrow: Minnesota Wild
3rd round pick 2013 (MIN) :arrow: Philadelphia Flyers
PainKiller píše:Kevin Bieksa (VAN) :arrow: prodloužil smlouvu - 5 let - 23 mil.
Bože můj :hroza: 3 roky by bohatě stačili a ten Cap Hit :scare: To byly kecy jak Kevinovi o prachy nejde a pak si takhle nahrabe...Jsem na něj nasranej :bitka3: Tohle je Gillisův první špatnej podpis a moc by mě zajímalo co dostane Ehrhoff...5,5 je max co u něj snesu jinak mě je*ne!
neis píše:
Modry Jazyk píše:Tomas Kopecky: Chicago -> Florida.
4 roky/12 mil USD.

neoficialne.
Cooooooooooo? 3 miliony ročně?? Jestli to tak bude, tak jedině z důvodu platového dna, jinak si nedokážu představit takové přeplácení i přes to, že poslední sezonu měl slušnou.... Už ten kolotoč zase začíná, jestli budou hráči typu Kopecký podepisovat takové smlouvy, tak máme výluku co by dup.
Přesně k tomu to podle mě taky spěje... :-( . Nechápu tak rychlé navyšování platového stropu i dna - za chvíli tu opět bude dost týmů, které budou mít velké problémy se do spodního limitu vůbec dostat. A myslím, že letos už to začíná a roztočí se tu tímhle krokem opět nesmyslná platová spirála jenom kvůli tomu, aby se splnily podmínky vedení NHL... :hroza: . Proč se tohle zase děje - je k tomu nějaký reálný důvod?
4695 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO