Chat

• rambo001 pát dub 19, 2024 8:59 pm
    @tomasinho tohle znám když ti borec trefí tyčku vteřinu před koncem a titul gone :-D
  • AndyF pát dub 19, 2024 1:06 pm
    likes this message
    matolin279 píše:
    dnes, 13:02
  • matolin279 pát dub 19, 2024 1:02 pm
  • Rethon pát dub 19, 2024 8:23 am
    To si Vegas podle mě nevybrali úplně dobře ...
  • tomasinho pát dub 19, 2024 8:11 am
    A v prodloužení si debilové dají gól po 6 vteřinách.. hlavně že předtím celou třetinu suckovali
  • tomasinho pát dub 19, 2024 8:04 am
    @Streetman jako tohle fakt bylo random jak hovado.. tři góly během chvíle, 4 góly ze 14 střel.. a pak začnou hrát až v závěru tvl
  • petrik pát dub 19, 2024 7:50 am
    All five were filed anonymously. The same person or group sent in four of the five applications, excluding the Utah Blizzard.
    The names up for trademark are Utah Blizzard, Utah Venom, Utah Fury, Utah HC, and Utah Hockey Club.
  • petrik pát dub 19, 2024 7:48 am
    Urcite to bude "Utah nieco" (cize nie "Salt Lake City nieco" )
  • Cathy pát dub 19, 2024 7:42 am
    Neviete o akych prívlastkoch sa spekuluje pre team z Utahu?
  • Streetman pát dub 19, 2024 7:14 am
    No, tohle nasere, ale dobře pro nás :lol2: ale tady ty poslední dny už jsou strašně random, když někteří šetří hráče..
  • tomasinho pát dub 19, 2024 7:02 am
    Ok, minuta od titulu v KTL. vy*ebanci z LA, dostat 4 od Chicaga ze 14 střel.. potřebovali jsme cokoli jiného než zku*venou remízu.. dementi ztratí 3:1 a pak se začnou snažit na konci až
  • petrik čtv dub 18, 2024 12:53 pm