Chat

  • petrik pát čer 05, 2026 11:59 am
    S krizkom po funuse... najlepsie roky kariery zabil v rebuilde
  • cepi čtv čer 04, 2026 9:23 pm
    Red Wings captain Dylan Larkin has requested a TRADE
  • Redy čtv čer 04, 2026 2:03 pm
    A to jsem jeste zapomnel pri tom nedavnem vyctu obetovanych talentu a picku pri pokusu sehnat 2C, jak jsme jeden first rounder museli pribalit k RyJo, abychom se ho zbavili. :hroza:
  • Redy čtv čer 04, 2026 1:58 pm
    A nejvetsim paradoxem je, ze po tom vsem, tady Kadriho presne na ty posledni 3 roky z te smlouvy mame. :D :D
  • Redy čtv čer 04, 2026 1:57 pm
    Souhlasim, Nichuskin byl nas top3 utocnik v PO 2022... Taky jsem nebyl pro to dat 7 let Kadrimu s tim, ze ty posledni 2-3 roky budou bolet. Ale takhle zpetne, to byl zlomovej okamzik pro tuhle eru Avs.
  • petrik čtv čer 04, 2026 1:17 pm
    Kadri vtedy cakal do polovice leta ci sa coloradu podari uvolnit nanho priestor pod stropom, v calgary podpisal az niekedy v auguste ci kedy ked sa to dovtedy u avs nijako nehybalo...
  • petrik čtv čer 04, 2026 1:15 pm
    Nichuskin bol v lete 2022 na vrchole vykonnosti, nikto este netusil ze v dalsich rokoch bude mat take kokainove problemy a ako to ovplyvni jeho vykonnost. vtedy aj vzhladom na ich vek bolo no-brainer prelzit namiesto kadriho radsej nichuskina. girard je ina story, ten bol uz aj v 2022 ovela viac "nahraditelny", ktovie ci sa ho aspon pokusali vymenit alebo nie... a vidly do toho hodil aj EJ ze chcel po cupe dohrat aj posledny rok zmluvy v colorade
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:40 am
    What if.... Jako nesmirne by me zajimalo jak by se to cele vyvinulo pokud bysme v lete 2022 podepsali Kadriho misto Nichuskina, pripadne se zbavili Girarda... Verim, ze minimalne ten jeden dalsi pohar by tam byl a hlavne by ted nas vekovej prumer, prospect pool i draftovej kapital mohl vypadat uplne jinak.
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:33 am
    2025 - R1 DAL - Konecne kompletni, s vyrazne vetsi sirkou tymu, dominovali jsme 80% casu a presto jsme to nechali dojit do G7, ktery me do dnes strasi ze spani... Totalni kolaps.
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:32 am
    2024 - R2 DAL - Tady byl DAL lepsi, nebyl to nas rok, opet Nichuskin/Landeskog
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:32 am
    2023 - R1 SEA - tym byl citelne oslabeny po SC + Nichuskin/Landeskog, ale tohle jsme zvladnout meli, ostuda...
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:32 am
    2021 - R2 VGK - jako vitez Presidents trophy jsme byli kousek od vedeni 3:0 v serii, misto toho prisel kolaps v zaveru G3 a potom totalni vyplach ve stylu letosni serie
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:31 am
    2020 - R2 DAL - game 7 - 4x jsme v tom zapase vedli a nakonec padli 5:4 OT
  • Redy čtv čer 04, 2026 8:31 am
    No asi mate pravdu. Zacatek contend.okna bych videl od 2020 a tech kolapsu opravdu nebylo malo...
  • Streetman stř čer 03, 2026 11:07 am
    Já bych se po letošním fiasku s Vegas s Bednarem bez váhání rozloučil. Za mě to mělo přijít už loni.
2002 GOTEBORG