Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jo já taky, jediná chyba je, že je to další chabrus.

Každopádně by jsme se měli taky nějakého beka zbavit. Jinak teda nevím s těma mladýma.
Necakal som ze nieco dnes spravime...Green je v pohode, hlavne dlzka...Blashill vie najlepsie, kto z AHL bekov je NHL ready...bud este niekoho trejdneme, co je unreal, niet koho. Vacsi rozbor az ked budem na PC, teraz len tak narychlo. :)
Green fajn, bude dobrý, pokud se nezmrzačí, jak je zvykem...
Akorát ta cena teda, to je facka teda, ale u nás se na prachy nehledí.. ale tam je to jedno, hlavně se vlézt do capu

Nechápu podpis Smitha..

Počítám, že se v zimě budou stěhovat prospecti
Richards... eeee.. to opravdu nebylo nutné
Na co prodlužoval toho Smitha a Andyho, když pak přivede beka a centra? :sisi:
Já to taky totálně nechápu, uplně zbytečné můvy. Smith a Andy out, Greene a Richards in a ok.. byť Richards, fakt zbytečný podpis. Se zbavíme Weisse a místo něho podepíšeme jeho jinou variantu.
Inak Green mal tuto sezonu asi najlepsiu za poslednych 5 sezon. Neskutocne silny v stats corsi, fenwick..velmi dobry na PP (stale jeden z najlepsich) Tych 6 mega je uplne realnych (mozno si mohol pytat aj viac) ak sa nezrani a budete ho spravne vyuzivat. Trotz to tuto sezonu ukazal v jasnych farbach...pouzivaj ho ako mas a je to luxusny ofenzivny obranca.

:arrow: http://www.russianmachineneverbreaks.co ... on-review/" onclick="window.open(this.href);return false;
JKL píše:Vzniká naprosto luxusní prostor pro podepsání RFA, Jurčo a hlavně Nyq budou něco stát (1,5M, 3M?), Pulkki asi taky zřejmě nebude uplně zadarmo (ale zas nic extra) a Ken může řešit smlouvy na další rok.
Jurčo - 1,5 ani omylom, očakávam nejak 2y/800-900 AAV
Nyquist - 3 milióny? :giggle: Ukázal, že môže byť pravidelný 30-gólový strelec, hoci s výkyvmi formy, keď je 10 zápasov beast a ďalších 8 o ňom nepočuť. Zmluva bude podľa mňa okolo 4-5 miliónov, za kvalitu sa platí a Nyq ňou je.
Pulkkinen 1y/600-700 AAV ... Ešte v NHL takmer nič neodohral a nikde nie je napísané, že sa aj presadí.
Ferraro - 2y/600-700 AAV ... V play-off sa mi páčil, tam nemám pochyby, že vo 4th line si svoje odohrá.
Jirik19 píše:Na co prodlužoval toho Smitha a Andyho, když pak přivede beka a centra?
Ve fotbale se tomu říká šířka kádru..
JKL píše:Richards... eeee.. to opravdu nebylo nutné
Z toho mám zcela smíšené pocity. Spíš je to pro mne zklamání. :cry:
Akorát nevím, jak té šířce pomáhá zrovna Andersson...jak nic proti němu, je to prostě b6 hráč, ale zrovna dole máme docela dost solidních jmen, skvěle se ukázal Ferraro.
Creeper » 02 črc 2015, 06:49 píše:
JKL píše:Richards... eeee.. to opravdu nebylo nutné
Z toho mám zcela smíšené pocity. Spíš je to pro mne zklamání. :cry:
Akorát, že to zklamání může v prvním zápase stát v první řadě... Dats zřejmě nestihne start, Z bude hrát na křídle, Sheahan na první lajnu asi ne
JKL píše:Creeper » 02 črc 2015, 06:49 píše:
JKL píše:
Richards... eeee.. to opravdu nebylo nutné


Z toho mám zcela smíšené pocity. Spíš je to pro mne zklamání.


Akorát, že to zklamání může v prvním zápase stát v první řadě... Dats zřejmě nestihne start, Z bude hrát na křídle, Sheahan na první lajnu asi ne
Plus (tvrdí Helenka) Kenny s Blashem byli za Pashou a řekli mu, že by byli rádi, kdyby zase hrál dohromady s Hankem.
Guddy.44 píše:
Jirik19 píše:Na co prodlužoval toho Smitha a Andyho, když pak přivede beka a centra?
Ve fotbale se tomu říká šířka kádru..
V hokeji se tomu rika hloubka kadru :hmm:
PK » 02 črc 2015, 08:10 píše: Plus (tvrdí Helenka) Kenny s Blashem byli za Pashou a řekli mu, že by byli rádi, kdyby zase hrál dohromady s Hankem.
Což by byla dobrá volba a není důvod to tak nedělat. Hoši už mají roky, druhou řadu musí jednoznačně zabrat mladí. Navíc Tatar, Nyquist, už zas takoví zelení junáčci to nejsou a tenhle rok od nich očekávám, že to přeberou ještě ve větší míře. A pokud Helm bude hrát tak jak hrál teď, tak nemám strach. Abby-D-Z, T-She/Rich-Nyq, ale co dál? xxx-Shen/Rich-Jurčo/Pulkk, Glend-Miller-Ferraro/Andy, podle mě nám přebývá deset centrů a chybí šestnáct levých křídel.

Opakuju - Richards ok, ale bylo to zbytečné, hloubka měla jít jako pojistka za Franzéna. Umí Richards LW?
JKL píše:
PK » 02 črc 2015, 08:10 píše: Plus (tvrdí Helenka) Kenny s Blashem byli za Pashou a řekli mu, že by byli rádi, kdyby zase hrál dohromady s Hankem.
Což by byla dobrá volba a není důvod to tak nedělat. Hoši už mají roky, druhou řadu musí jednoznačně zabrat mladí. Navíc Tatar, Nyquist, už zas takoví zelení junáčci to nejsou a tenhle rok od nich očekávám, že to přeberou ještě ve větší míře. A pokud Helm bude hrát tak jak hrál teď, tak nemám strach. Abby-D-Z, T-She/Rich-Nyq, ale co dál? xxx-Shen/Rich-Jurčo/Pulkk, Glend-Miller-Ferraro/Andy, podle mě nám přebývá deset centrů a chybí šestnáct levých křídel.

Opakuju - Richards ok, ale bylo to zbytečné, hloubka měla jít jako pojistka za Franzéna. Umí Richards LW?
Richardse bych si uměl představit s Helmem (v letošní formě) a Pulkkem. Zkušenost a zarputilost + šikovnost a rychlost + rána jako prase.
Ohlund píše:ale u fans to tak býva musia mať neakého "baránka" ktorý môže za všetko zlé čo sa stane :giggle: , tu na HF je taký J. Ericsson z Det podobný prípad...
Ericsson sám o sebe nie je úplné vemeno, lenže nie je hodný tej veľkej sumy, ktorá nás bude zaťažovať ešte 5 sezón (v čase skončenia bude mať 36 rokov). Ericsson by bol úplne v pohode za sumu 2-2,5 mil. ako 5.-6. bek s limited minutes hrajúci oslabenia a na ľad by chodil tak na 12-14 minút. Ale ako top pairing je proste zlý vtip, on absolútne nezvláda situácie pod tlakom, jeho hate na neho je tu fakt oprávnený. Škoda však, že Blash (aspoň zatiaľ) neplánuje odstrániť Ericssona z 1. obrany. Však po pár zápasoch zbadá. Osobne by som sa nebál dať ku Kronwallovi Kylea Quniceyho. Za pokus by to stálo. Kyle sa vypracoval a podľa mňa by v tejto roli nebol zlý. Horší ako Big E by určite nebol :giggle: Dokonca by som mu dosť veril.
U Q je fajn, že po té tragické sezone 13/14 šel do sebe a začal chodit víc do střetů. Jako by se jich ten ročník bál, všude byl pozdě, souboje předem vzdával, neustále nešťastný výraz ve tváři. Teď přidal, začal hitovat, čistit a krom těch jeho občasných opravdu šílených rozehrávek přes celé vlastní pásmo se dá označit jako určitě 2nd pair obránce s tím, že by se v prvním s prověřeným obráncem neztratil (tak a teď sem to zakřikl).

E je ale furt stejný, sice sem výše psal, že letos půjde taky do sebe, ale ve skutečnosti je to spíš zbožné přání. On je fajn, že se nikoho nezalekne v přetahované, ale paradoxně fyzická hra je jeho slabina, protože ho jednoduše každý objede, trpí flatfootem a má pravidelně výpadky hokejového iq, v kterém je podle mě i Kindl lepší. Jeho hejt je tak letos jednoznačně oprávněný a to sem zatím nepsal o opravdu šílené smlouvě, kterou dostal, když mu Ken věřil po odchodu Lidase.
JKL píše:xxx-Shen/Rich-Jurčo/Pulkk
To je zašifrovaný Helm?
Landon podepsaný, Gustav k arbitráži...
JKL píše:Gustav k arbitráži...
No uvidíme. Mám pro něj slabost, i když někdy není na ledě ani vidět. Doufám, že se s Holym nějak domluví. :ejha:
Na arbitráž si myslím nedojde, u nás to není v módě. Nyqa vidím někde mezi 3-4 mil. 5 jak píše Pasha je myslím si hodně. Když porovnáme Tatara, který nebere ani 3 mil...
30-i gólový střelec by měl být a doufám, že už tento rok bude. Ale zatím to nepotvrdil. A v PO je to velká bída, ale to se týká prakticky celého týmu.
New coach Jeff Blashill is more open-minded about giving Smith, who signed a two-year, $5.5 million extension last week, a chance on the power play.
"I think Brendan has that ability to do that (power play)," Blashill said. "You have to see where the whole puzzle fits at camp. He's somebody I know that's done that in the past because he's done that for me in the American League (for half the 2012-13 season)."
:hop: :yes: Výborne, Babcock sa toho bál, Blashovi dávam plusový bod za Smitha :good: Podľa mňa môže byť kvalitný obranca do druhej PP unit, strelu má výbornú, s Kronwallom na modrej by to mohlo fungovať.
Smitha Babcock dusil, s tím souhlasím. Nehrál roli, která je mu přirozená a ve které to umí. Ono se to týká více hráčů, v tom vidím jasné pozitivum Blashilla. Není to Babcock, nemá tolik zkušeností na prodej, ale právě to, že ty mladší hráče dobře zná, bude určitě pozitivní.
http://redwings.nhl.com/club/news.htm?id=774265" onclick="window.open(this.href);return false; proč jako?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES