Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

haha :-D :-P
Třepat se do konce zápasu o výsledek s druhým nejhorším teamem ligy, nechat se přehrát ve všech herních činnostech, krom počtu vyloučení ( v tom jsme byli lepší ) :-D je fakt žrádlo tohle :| čekal jsem ofenzivní představení a ono nic :thumbsdown:
No do optimální formy máme na míle daleko :scare:
Sem u toho vytuhl záhy, vůbec mě to nebavilo. Divný výkon. 2 body dobré, Pulk fajn. On potřebuje hrát s někým, kdo na tom ledě není marný.

Ale výhra ok, teď pár dní klid a pak CBJ. Potom menší východní trip, tam by to chtělo zase zabrat.
Z naší strany otřesný zápas. Dva body si zasloužil Edmonton. Na vlastním ledě nás přehraje druhý nejhorší tým ligy.
prvni tretina byla dost spatna, ale v druhe jsme to pekne otocili. Za me spokojenost celkove. Nebylo to spatne
Já čekal od nás lepší výkon. Ale dva body dobrý,ty byly povinné. Chtělo by se to dostat ještě o pár příček v tabulce nahoru.
Ninety91one » 10 bře 2015, 10:28 píše:prvni tretina byla dost spatna, ale v druhe jsme to pekne otocili
oni čekali až vytuhnu :neviem:
JKL píše:
Ninety91one » 10 bře 2015, 10:28 píše:prvni tretina byla dost spatna, ale v druhe jsme to pekne otocili
oni čekali až vytuhnu :neviem:
proste spatna prvni tretina, ale mirne mi to pripominalo stare casy, kdy jsme dycky meli pomaly a slabsi start, ale postupne sme se zlepsovali a nakonec skoro vzdy vyhrali. Ten hura hokej Edmontonu nebyl az tak nebezpecny :)
Exkluzivní. Dva momenty - to vyseknutí (správně posouzené jako korekt, není to sekání) a to zakončení, uau.

Dneska do Poruby, let´s go Vsetín! Mám řidiče, takže mě asi většinu zápasu najdete někde ve frontě na bahno. :yahoo: :jupi:
parada. Pulkkinen, Mantha a Athanasiou. Tyhle tri hrace bych velmi rad v prubehu dvou let videl v zakladu :) Ostatni klidne trade (teda pokud jde o utocniky ofc)
Andreas je fajn.. ten jeho pohyb vůbec neodpovídá tomu, že má mít 188cm a 90kg, tipl bych mu o 15kg míň.

Nosek by se měl ještě ukázat, jinak tam už toho moc vepředu není. Ferraro si neškrtne, možná jinde by mohl dostat šanci, ale u Wings je to teď nereálné. + Larkin, v Big 10 zatím nemá moc konkurence, v týmu je před ním jen starší Hyman (toho má Florida).

http://collegehockeyinc.com/stats/filte ... ?target=B1" onclick="window.open(this.href);return false;

Mezi férstjérama v celku je pak třetí, první je Eichel, druhý bostonský Heinen.. Mezi všema (i staršíma) je pak patnáctý, nicméně vede stále Eichel .)) . Něco by z něho mohlo být.

http://collegehockeyinc.com/stats/filte ... g&sort=pts" onclick="window.open(this.href);return false;
GR opět bodují a mají 13-0-3 z posledních šestnácti zápasů.

http://www.mlive.com/griffins/index.ssf ... ter.html#0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ericsson se nas snazi znicit asi, ten je u vetsiny golu. Ale tak Columbus no, ti uz z nas musi mit srandu. Musime otocit, protoze osme misto uz tuka na dvere
Ninety91one píše:Musime otocit, protoze osme misto uz tuka na dvere
Já v jedné chvíli čekal, že budeme hrát o čelo konference a ono je to obráceně. My ještě budeme rádi za PO, když nás poráží dřeváci. :bitka3:
Tragédie to je, navíc teď žádné lehké zápasy, zas jedem ven (což minule dopadlo dobře). Výsledky mě netrápí, ale ty individuální brejky a nemohoucnost jsou deprimující.

Eric 11 minut na ledě. Podle mě je pod tlakem. Líbí se mi zvýšení toi u Pulkka. Chtělo by to pár bodů, rád bych viděl dva tři zápasy před koncem up taky AA a Toníka, ne se klepat o pozici jak ratlík.
Jenom dobře,že jedeme ven,doma to stojí za starou bačkoru.A ještě líp,že nás čeká Phila,kterou už rubneme...o tom žádná.A pak jsem hodně zvědavý na ten trojzápas s hodně neoblíbenými týmy.Tam zjistíme,jak na tom jsme.

Produktivita hodně mizerná,na Philu už čekám změny v sestavě.

Docela mě pobavil Qčko při té jeho šanci ve 2.třetině,zakončení ve velké stylu :lol2:

Náš Erik hrál přes 18min.
a jooo,Tys myslel Kužela :giggle:
jo, tu naši přerostlou kuželku..
Creeper píše:
Ninety91one píše:Musime otocit, protoze osme misto uz tuka na dvere
Já v jedné chvíli čekal, že budeme hrát o čelo konference a ono je to obráceně. My ještě budeme rádi za PO, když nás poráží dřeváci. :bitka3:
no, je to jako kazdy rok. Opet budeme doufat, ze se tymy kolem nas poserou a zacnou prohravat, to je strasne :-D Proti Flyers moc neverim, ale tak uvidime :-(
So slabými súpermi by sme mali mať zakázané hrať. Od deadlinu sme jak noc. :x
nj, neni nad to to hodit na "slaby tym", ale to ze nas Columbus drti jiz nekolik let je vedlejsi. Tohle je cista prace Jackets a neschopnost Babcocka cokoliv vymyslet.


Vcera sice strel hodne, ale to byly vsechno tak brakoidni strely, ze by je chytila i moje babicka. Ale tak tym slape, sice se pomalu ale jiste propadame, ale jinak je vse ok a hlavne nepsat spatne veci :-D

a docela me rozezlilo, pry dostal Holly nabidku za Ericssona - pet novych puku + tri rucniky s logem Amerika..a on to smetl ze stolu :thumbsdown: a nejlepsi je stejne Jurco, ktery zustal v a tymu a diky toho sme prisli o Nestrasila :-D
Jirik19 píše:a jooo,Tys myslel Kužela :giggle:
Hráč číslo 52 — Mr Jonathan Errorcson :)
"Práca" Ericssona pri góle na 1:3 bola ukážková, absolútne zmätený osol, neprítomný mamut.

http://www.wingingitinmotown.com/2015/3 ... e-analysis
Pasha píše:"Práca" Ericssona pri góle na 1:3 bola ukážková, absolútne zmätený osol, neprítomný mamut.

http://www.wingingitinmotown.com/2015/3 ... e-analysis
To je zcela přesně řečeno. :good: Přesně na tuto akci jsem chtěl upozornit. :thumbsdown: To je NC. Třetí obranný pár a hotovo. To radši DeKeho nebo Židlu ke Kronerovi.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES