Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ale bolo by fajn, keby ste ďalší deň už nastúpili na zápas :lol2:
Dnes to citim :clap:
A čo citiš? Spálenu praženicu? :lol2:
Cathy » Uto Mar 25, 2014 10:15 pm píše:A čo citiš? Spálenu praženicu? :lol2:
skôr si myslím, že dnes zabudol navštíviť sprchu
redy s kajom nás napínajú aj dnes, či nezabudnú natipovať? :dudo:
kua, kajo to cítil, ale aj tak to nestačilo a teraz musíme odvracať matchball súpera :(
S tym uz skusenosti mame z prveho kola... :jn:
3:3 bojujeme ďalej :wave:

ale ku*va, teraz som pozeral posledné dve minúty anaheimu a riadne mi stískalo, aby lamy nevyrovnali
chris tu uz oslavoval vitazstvo, ale ocividne zle ratal a uz tie prispevky zmazal :giggle:
Skvele chlapi :!: Dalsi game 7, to musime zvladnout :!:
arek píše:chris tu uz oslavoval vitazstvo, ale ocividne zle ratal a uz tie prispevky zmazal :giggle:
:rofl: :rofl: :rofl:
Vyborne chlapi. Nezasluzili sme si, aby sme vypadli v takom dni, kde sa hraju tri zapasy...teraz to uz mame vo svojich rukach, zapasov je vela, tak nech postupi lepsi.

Redy, dnes bude asi silna debata na TS :petrik:
Vy chcete spravit novy record v pocte odvratenych matchballov za jedno PO?
Ak to zajtra date tak to bude za 2 serie uz 6 odvratenych matchballov :hmm: :poklona2: kam sa hrabe cibulkova :giggle:
Pekne sa nam to snazis jinxnut :hroza:
kajo píše:Pekne sa nam to snazis jinxnut :hroza:
robim co mozem :jn:
Dneska nás čeká taky game 7. :nervozny: Vám v té sérii fandím, vlastně asi vám fandím nejvíc ze všech ostatních týmů. :giggle:

Tak snad to dneska zvládnete vy a i my! :serus:
Rono píše:Dneska nás čeká taky game 7. :nervozny: Vám v té sérii fandím, vlastně asi vám fandím nejvíc ze všech ostatních týmů. :giggle:

Tak snad to dneska zvládnete vy a i my! :serus:
Ked si dám aj ja Žirúho do avataru budeš fandiť aj nám? :giggle:
:stop: Jeho mozu mat v avatare len odbornici :protest:
Ohlund píše:Ked si dám aj ja Žirúho do avataru budeš fandiť aj nám? :giggle:
nevím jestli by to hrálo nějakou roli. Spíš by stačilo mít tým poskládanej z aktivních userů tohoto fóra, kteří také pravidelně diskutují na chatu. :wink2: A navíc s dvěma z nich hraju v haxu.
chlapi, tento rok maju slabsie timy a teda aj vy jedinecnu sancu ziskat titul......
.....kedze uz v hre nie su najvacsie esa ako ja, petrik, cepi, king...
arek píše:chlapi, tento rok maju slabsie timy a teda aj vy jedinecnu sancu ziskat titul......
.....kedze uz v hre nie su najvacsie esa ako ja, petrik, cepi, king...
Ja sem sra*ka, me klidne vymaz. :verysad:
Ako ide :golf: sezona?
arek » Štv Mar 27, 2014 7:22 am píše:chris tu uz oslavoval vitazstvo, ale ocividne zle ratal a uz tie prispevky zmazal :giggle:

škoda, že som to nevidel :?
dnes sa už len dej vôľa božia :pray:
arek píše:chris tu uz oslavoval vitazstvo, ale ocividne zle ratal a uz tie prispevky zmazal :giggle:
poznáš porekadlo,kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepšie? :hehe: :wink:

Ale áno spravil som včera tu koninu :slap: ,priznávam sa bez mučenia,chcel som to už mať za sebou :-D a pod dojmom krásnej a dôležitéj výhry v boji o play off jazdcov nad Phillkou 3:1 a ked som videl ako CGY vedie 2:1 a hrali velmi dobre s tým,že nám by stačila aj X, tak som plamienky trochu precenil a dal si dôležitú príučku,že králiky sa rátajú až po love nie v jeho priebehu.A verte mi,že som sa z toho dobre poučil. :)
kajo píše:Vyborne chlapi. Nezasluzili sme si, aby sme vypadli v takom dni, kde sa hraju tri zapasy...teraz to uz mame vo svojich rukach, zapasov je vela, tak nech postupi lepsi.

Redy, dnes bude asi silna debata na TS :petrik:
Máš pravdu kajčo bola to dobrá a vyrovnaná seria ktorá si taký koniec v 3 zápasoch nezaslúžila,takto je to spravodlivejšie ,mali sme dnes o kúsok šťastia naviac.Gratulujem k parádnym výkonom v ZC ako individuálke tak i s DD, najmä to posledné kolo ZC to bola parádna jazda i to play off, ked ste otočili seriu z 0:3 s Ice Cats a postupili a i s nami odvrátili stratu 0:2 a matchball. :wink:

Dobrá práca chalani :)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO