Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

http://hokej.idnes.cz/sokujici-priznani ... entace_cig" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak nejak to bylo vsem jasne uz tehdy, akorat ted je to oficialni. Rysave palice uz nechtely riskovat ostudu z vyrazeni jako na minule OH s Beloruskem :giggle: :jn:
Hmmm,ta švédská sestava je letos moc pěkná...let's go SWEDEN :wave: :cinka:
lajna Franzenstein,Hank,Loui...tak to je fantazie :klobuk: :slintac:
Baffy píše:Hmmm,ta švédská sestava je letos moc pěkná...let's go SWEDEN :wave: :cinka:
lajna Franzenstein,Hank,Loui...tak to je fantazie :klobuk: :slintac:
Jsou famózní. Letos je tipuju na příčku nejvyšší. Škoda, že jim nedojeli Sedinovci, bylo by to ještě o třídu lepší. :)
Škoda, že im nedojeli diváci. Ten utrápený pohľad na Zetterbergovej tvári hovorí za všetko. IIHF a nová cenová politika. :thumbsdown:

Nie je normálne aby sa za MS platilo ako za podujatia FIFA, aj keď je to Švédsko. Sťažnosti počúvam odvšadiaľ.
tento tím vyzerá naozaj veľmi dobre, uvidíme ako skončia... inak na tie ceny sú neskutočné :thumbsdown:
Baffy píše:lajna Franzenstein,Hank,Loui...tak to je fantazie :klobuk: :slintac:
Taktiež z nej nemôžem :clap: Zetterberg hrá parádne, prehľad nadovšetko. Švédsko vs. Kanada si prajem finále :)
Pasha píše:
Baffy píše:lajna Franzenstein,Hank,Loui...tak to je fantazie :klobuk: :slintac:
Taktiež z nej nemôžem :clap: Zetterberg hrá parádne, prehľad nadovšetko. Švédsko vs. Kanada si prajem finále :)
Švédsko vs. USA . Usa hrá (nebo alespoň včera hrálo) krásný hokej. :)
Švédsko sú favoriti celý MS. Tá trojica hráčov, čo tu bola spomínaná, to je trochu iná káva. Brankári takisto zatiaľ dosť bezchybní, až na tú zlú rozohrávku Fastha. Ale inak sú veľmi silní. Výborná disciplína, to bude ťažké proti ním hrať. A po včerajšku radím medzi favoritov aj USA, ktorí boli pre mňa outsideri. Zatiaľ najlepší zápas proti Kanade a myslím si, že dlhšie lepší na týchto MS neuvidím. USA tiež paráda, trochu ten Howard "varí", ale inak je celý tím dravý a útočný a najviac sa mi ľúbi keptejn Johnson. To je zatiaľ pre mňa hráč turnaja. Proti FR luxus a včera ešte viac. Ako správny kapitán. :poklona:
ja z tej SWE presilovkovej formacie nemôzerm

L.Eriksson Alfredsson - Franzen - Zetterberg - Karlsson - N.Kronwall

:scare:

Joe Eriksson :hit: :cinka:
Obrázek

:slintac:
Hedman :?: Brodin :?: :sisi:
Nenominování Hedmana na úkor Tallindera, myslím, předčilo i našeho Barinku. :rofl: :hroza: Letos imo Švédům nebudu vůbec přát, teda... pokud nebudou hrát zrovna s Rusama. :giggle:
Getzo5 píše:Tallinder. :respect: :lol2:

a viem že sem nemám písať ale kajo ma vyprovokoval :ninja:
uvedomil som si to, ze tam to nebolo vhodne :jn:
Hedmana som bral ako istotu :eek2: Tallinder
Failinder pred Hedmanem.. Mame viteze! Ted jeste Nash pred Nealem.. Hedman si to asi po*ral na MS, kde hral strasne, ale stejne wtf. Je tam podrbanej Tallinder a na 2 zapasy suspendovanej Edler, ktereho vsichni fans Nucks chtej trejdovat :slap: A Brodin.. :slap:
Nominacie Oduyu, Tallindera alebo aj Ericssona na ukor Hedmana a Brodina je zly zart. Ved Jonas je v Minny skoro rovnako dolezity ako Suter :hroza: A aj co sledujem Tampu, Hedman ma zatial velmi dobru sezonu. Myslel som, ze Svedi budu najvacsi favorit na zlato, ale teraz to vidim na Kanadu (bez ohladu na nominaciu..tam sa pokazit vela neda :giggle: )
Oduya si stále drží štandard a má skúsenosti. Brodin bol vlani lepší, prekonal zranenie tváre, nemá roky, nečudujem sa. Naopak, Ericsson sa za posledné roky pravidelne zlepšuje, je omnoho istejší než kedysi a okrem Hjalmarssona taký typ potrebujú. U neho sa nominácia čakala.

Zranený Failinder cez Hedmana je ale dobrý vtip no. Škoda, že Enstrom odmietol.

Ale tak na druhú stranu, tím majú našľapaný tak či tak. A aby si medailové úspechy odhadoval kvôli nominácii 7. obrancu... :roll:
Brodin bol vlani lepsi? No podla mna to je naopak, ale to je fuk. Nemam tolko zapasov wild odsledovanych, aby som to tvrdil na 100%. Ale v zapasoch co som ho videl tuto sezonu, som bol stale udiveny (mozno to je len nahoda :neviem: ). V mojej nominacii by miesto mal :bee:
Hedman by mal miesto v každej nominácii. Ryan detto. Čo už, pasy im narýchlo nevybavíme. :neutral:
:hroza: a to Hedman po zranený perfektný 8zap 2+5, +8 a IT pod 20min mal 5x tento rok....
D§M píše::hroza: a to Hedman po zranený perfektný 8zap 2+5, +8 a IT pod 20min mal 5x tento rok....
Zranený vs. množné číslo zranení ešte beriem, ale toto už nemôžem ignorovať! :bee:
Hedman mě tedy zarazil.. no i tak je to senzační sestava s mixem různorodých hráčů. Mě se ta sestava velmi líbí. :)
Hedman byl co si pamatuju pri posledni ucasti na MS opravdu otresnej. Asi to sehralo svoji roli. :neviem:
Redy » úte led 07, 2014 7:32 pm píše:Hedman byl co si pamatuju pri posledni ucasti na MS opravdu otresnej. Asi to sehralo svoji roli. :neviem:
Urcite sehralo.. Do budoucna udela nejlip, kdyz se jim na kazdy dalsi MS vysere! Demence.
Atlantik » úte led 07, 2014 6:58 pm píše:
Redy » úte led 07, 2014 7:32 pm píše:Hedman byl co si pamatuju pri posledni ucasti na MS opravdu otresnej. Asi to sehralo svoji roli. :neviem:
Urcite sehralo.. Do budoucna udela nejlip, kdyz se jim na kazdy dalsi MS vysere! Demence.
Pokial je pravda že za to môžu jedny zlé MS tak by som im na to fakt sral. OH je turnaj kde ide o aktuálnu formu (znovu podotýkam že má zarobené na najlepšiu doposiaľ) a nie o to ako niekto hral pred viac ako pol rokom, naviac vyšťavený po NHL sezóne.

Aby som nezabudol Victor nemá ani najmenší problém so širokým klziskom. Počas výluky hral v KHL kde mal takmer bod na zápas.
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS