Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

..k zostavam..na nasej strane prakticky identicka ako proti Habs, s vynimkou brankarskeho postu, kde sa nam predstavi Fernandez :roll: ..senatorik Alfie sa zaradil do viac ako nebezpecnej 1 lajny, Gerbera sme spominali v strucnom pred zapasovom preview..tak snad sa rano prebudim do vitazneho ranka :povzbudzovanie:



Obrázek

P.J. Axelsson - Marc Savard - Michael Ryder
Milan Lucic - Patrice Bergeron - Phil Kessel
Marco Sturm - David Krejci - Blake Wheeler
Vladimir Sobotka - Stephane Yelle - Shawn Thornton

Zdeno Chara - Dennis Wideman
Andrew Ference - Aaron Ward
Mark Stuart - Shane Hnidy

Manny Fernandez


Obrázek

Dany Heatley - Jason Spezza - Daniel Alfredsson
Antoine Vermette - Mike Fisher - Jesse Winchester
Nick Foligno - Chris Kelly - Chris Neil
Jarkko Ruutu - Dean McAmmond - Shean Donovan

Filip Kuba - Jason Smith
Chris Phillips - Anton Volchenkov
Alexandre Picard - Brian Lee

Martin Gerber
no tak sme sa prebudili do dvojodoveho rana, zaziaril kessel a savy sa vratil do starych kolaji so statistikou 0+3, dva bodiky hreju idem si pozriet "hajlajty"
"Moji chlapci hrali naozaj dobre, som spokojny. Bol to ich najlepsi vykon v sezone," chvalil hracov Bruins kouc Claude Julien.

Hviezdy zapasu:

:winner1: Kessel (2+1)
:winner2: Savard (0+3)
:winner3: Sturm (1+1)

podla predpokladov :) bodiky v brlôzku :thumbsup: z hajlajtov budem vychadzat az vecer, kazdopadne som sa docital, ze nas triumf bol absolutne zasluzeny a ako to uz byva pomaly zvykom, opät sme svojho supera prestrielali (23:27) a to sme do tychto chvil hrali na lade superov, tak uz len z toho dôvodu som zvedavy, ako sa nam v tomto ukazovateli bude darit doma..

tak ako spominas Joe, Savvy je tam kde ho pozname :cool: a vyzera to tak, ze aj v tejto sezone bude atakovat vyrchne priecky bod. produktivity..Kessy, tak to sa nam pacis a uvod ho zda sa zastihol vo vybornej forme, len nepolavit..!..mame vyborne poskladane formacie, este si pockame na absentujuceho Kobasewa a bodiky nam budu pribudat jedna radost :yes: s bilancou 2-1-1 na lade superov, ktori patria v NHL medzi to kvalitnejsie musi vladnut spokojnost :yes: :good:
Ako som predpokladal. 2 body sú naše. Pozeral som online 1. tretinu a hrali sme fakt dobre, Ottawa pôsobila dosť zahriaknutým dojmom. Hralo sa dosť fyzicky, najmä hit Zdena na Winchestera bol pekný :D (na nhl game highlights ten hit nieje, keď dosťahujem zápas tak dám ten hit na youtube)
Cell píše:najmä hit Zdena na Winchestera bol pekný :D (na nhl game highlights ten hit nieje, keď dosťahujem zápas tak dám ten hit na youtube)
je to Tvojou povinnostou :D samozrejme, potom pories odkaz na youtube priamo tu.. :wink: k Lucicovi v kratkosti, supol dost dôlezity gol, no uz by som sa rad mrkol aj na nejaku tu :box: vsuvku v jeho podani :yes:
cepi píše: je to Tvojou povinnostou :D samozrejme, potom pories odkaz na youtube priamo tu.:
Samozrejme že odkaz dám sem. :D Nakoľko som videl len 1. tretinu, tak neviem aké zaujímavé situácie boli v ostatných tretinách. Ak tam bolo niečo zaujímavé, čo nieje v highlightoch, tak upnem aj to.
Veru aj ja by som od Lucica chcel vidieť pästiarsky súboj. V zápase s Habs ďaleko od toho nebolo, Komisarek si koledoval. Nakoniec s toho bola len skrumáž. Obaja borci si vymenili len pár "pekných" slov.
Sľúbené videá.

Zdeno Chára hit Jesse Winchester


Milan Lucic - Mike Komisarek SCRUM
Cell píše:hit Zdena na Winchestera bol pekný :D
tak chudak Winchestrik, okrem hitu sa musel pozerat aj na toto
Obrázek :cool:
fuuha, no pozrime sa na to, ako Gerber pri mantinely atakuje Kessela :roll:
Obrázek
v akcii Manny Fernandez (21/23)
Obrázek
Philips vs. Savard
Obrázek
Volchenkov vs. Bergeron
Obrázek
Fisher vs. Ference
Obrázek
Kuba vs. Thornton
Obrázek
Lee vs. Wheeler
Obrázek
Kelly vs. Ryder
ObrázekObrázek
autor uvodneho golu Sens Foligno
Obrázek
Kessel a jeho golova radost, v zapase 2 nasobna
Obrázek
medvedie klbko radosti
Obrázek
Savvy, to je on a ta jeho typicka, nefalsovana radost :good:
Obrázek
medvedi vitazny 3listok Sturm - Kessel - Bergeron
Obrázek

[quote="cepi"]jedna dresova zaujimavost v pripade Bergyho :) nevierm ci ide z jeho strany o nejaky ritual, al. nahodu, ale vsimam si uz nejaky ten zapas, ze Bergy stale riesi za zadami vyhrnuty dres :) [/quote]

nehovoril som do vetra :frajer2:
Obrázek
odskusame HF novinecku Obrázek
[nhltv]20082009,2,65[/nhltv]
Bol som upozornený na jeden pekný HIT zo zápasu Bruins - Avalanche, tak tu ho máte.

Shawn Thornton hit Darcy Tucker


hehe, no pekne s nim pozametal cast ladovej plochy; c. :cool:
ObrázekObrázekObrázek


- :clap: a sme doma, so slusnou bodovou zbierkou, ktoru by sme urcite radi obohatili v nocnom suboji proti tucniakom z Pittsburghu
- Bruins 2-1-1 / Pens 3-2-1
- Obrázek na nasej strane Kobasew (noha), na strane hosti Goncar (rameno), Whitney (noha)
- najprodkutivnejsi hrac Bruins Marc Savard (4Z - 9B (4+5)), u Pens Malkin (6Z - 10B (2+8)
- v predoslom suboji proti Sens absentoval macko P.J.Axelsson, ktory je uz zda sa fit a preto mu nic nebrani, aby sa opät zaradil do 1 utocnej lajny po boku Savarda + Rydera
- v branke domacich riesim :?: ale predpokladam, ze sa v nej objavi Tim Thomas (dodatocne upresnim), za Pens Fleury
- zapas sa nam zacina o 1:00 SEC a cepi bude samozrejme pri tom :frajer2:
- supisky oboch timov doplnim dodatocne
Ak dnes proti PENS budeme disciplinovaný, tak minimálne bod by sme mali získať. Verím však, že premiéra v TD Banknorth Garden bude dvojbodová. Väčšina gólov, ktoré vsietili PENS v predošlích zápasoch (tejto sezóny) padlo v power play. V hre 5 na 5 sú zatiaľ "čajový". Keďže dnes máme premiéru na domácej pôde, mohol by sa predviesť Shawn Thornton a trochu sa popasovať s Godardom. :box:
cepi> P.J. je nadalej zraneny (nespecifikovane svalove zranenie) a nebol ani na rannom treningu takze jeho ucast v zapase je nerealna.
..avizovana supiska, zial bez Axeho, ktoreho v 1 lajne nahradi Lucic, tak, ako tomu bolo aj v suboji proti Sens..v branke sa nam objavi Thomas



Obrázek

Milan Lucic - Marc Savard - Michael Ryder
Marco Sturm - Patrice Bergeron - Phil Kessel
Blake Wheeler - David Krejci - Petteri Nokelainen
Vladimir Sobotka - Stephane Yelle - Shawn Thornton

Zdeno Chara - Dennis Wideman
Andrew Ference - Aaron Ward
Mark Stuart - Shane Hnidy

Tim Thomas
„Přípravný kemp byl dlouhý, stejně tak i čtyřzápasový výlet po hřištích soupeřů,“ řekl centr Bruins Marc Savard deníku Boston Globe. „Cíl jsme splnili – chtěli jsme vyhrát 50% utkání.“

Bruins byli svědky několika zahajovacích utkání a nyní by si tento slavnostní moment chtěli užít po svém. „Už jsem unaven tím, jak pořád poslouchám, jak na stadiónu vyvolávají jména soupeře a každý s pompézností zahajuje novou sezónu,“ napsal obránce Aaron Ward na svém blogu. „Už mám dost toho, jak musím neustále poslouchat chválu na ten a ten klub. Už se nemůžu dočkat až uvidím černou a zlatavou barvu v ochozech Garden.“ (nhlprocz)

:groupwave: :groupwave: :groupwave: :groupwave:
po uvodnej tretine prehravame 0:1, ked autorom veduceho golu tucniakov Miroslav Satan :roll: do konca tretiny zostavalo nieco vyse minutky, ked si Miro nakorculoval rovno z :penalty: a pri avizovanom vyluceni tusim Zdena Charu prekonal Thomasa strelou zapästim...absolutne zbytocny gol, riesili sme v poradi 3 presilovu hru, Wideman v pasme Pens zakoprcol, aj ked sa mi nezda ze vlastnou vinou, Malkin a Crosby sa v zapäti dostali do rychleho brejku, Zdeno zahakoval Malikna, ten vsak stihol poslat puk na Satana a bolo zle nedobre...1 tretinu vsak z nasej strany hodnotim kladne, uz v uvode sme pohrozili Bergeronom, ale Sabourin, ktory sa prekvapujuco obratil v kleci Pens odolal..tucniaci toho vpredu do tychto chvil moc nepredviedli, ale hrozia z brejkov a ak sa dostanu v zapase do pocetnejsej presilovej vyhody, budu urcite nebezpecnejsi...
Cell píše:Keďže dnes máme premiéru na domácej pôde, mohol by sa predviesť Shawn Thornton a trochu sa popasovať s Godardom. :box:
ina trefa Cell :cool: riesili sa vzajomne zhruba pred koncom uvodnej tretiny ale nic moc, Thornton padol ako prvy k zemi, ale nie vplyvom nejakej petelice zo strany Godarda..strely na branu 16:10

tak podme na II tretinu

tu zacali tucniaci podstatne aktivnejsie a hned v jej uvode pohrozil Crosby, no Thomas chyta spolahlivo, podobne ako tucniak Sabourin..samotna hra nema taky spad ako I tretina zvlast z domacej strany..hostia riesia prvu presilovu hru, bez goloveho efektu..cas 13:53 :yahoo: 4 presilovu hru vyuzivame zasluhou Kessela, ktory strelou zapästim vymeta pavucinku Sabourinovej branky..Kessy pise 5 tohto sezonny gol a je pri streleckej chuti :thumbsup: ..A pise Ference + Krejci..hohohoo co to, co to, v obrannom pasme Pens sa do seba "pustili" Crosby so Savardom a ich strazcovia boli ihned na pozore :) v zavere tretiny sa hra 4:4 a do 101% sance sa 2 sekundy pred koncom dostal Bergeron, no mina Sabourinovu branku...gol do satne by tucniakov nalomil, takto je vsetko otvorene..je vsak potrebne dodat, ze v tejto casti hry sme z toho mala vytazili maximum.. strely na branu 11:14

III.tretina

zabudame na nemastnu neslanu II tretinu a opät sa vraciame k aktivnejsej hre; tucniaci sa k akemu takemu tlaku dostavaju zhriba 7 minut pred koncom zakladnej hracej doby...Sabourin chyta vo velkom style (bez debatky jedna z hviezd stretnutia, mozno aj 1) proti Savardovej petelici predviedol Save Of The Game a cinil sa aj pri Nokelainovej golovke..stav zostava nezmeneny a pomaly, ale isto sa blizime k pp..stalo sa..bodik berieme a pokusime sa aj o ten druhy :yes: strely na branu 5:4

pp

rozhodne sme ho mohli, mali ukoncit..sance Bergerona, Krejciho volali po gole..Sabourin, Sabourin..treba pochvalit aj Timmyho, aj on spolahlivo likviduje utocne vypadky Pens..fuu, v zavere pp vyluceny Chara, ale nie na dlho, na trestnu si sada v zapät Staal, do konca pp 3:3 :roll: utoky sa striedaju na jednej, i druhej strane, radsej nech tu uz mame sn :yes: strely na branu 4:4; jo, atmosfera v TDBankNorth Garden :good:

sn

:-P Letang (moc mu ten sn nevysiel)
:yahoo: Kessel (hehe, klasikaaa)
:( Sykora (hajzlik, zopakoval to co predviedol Kessy)
:| Bergeron (tycka...)
:-P Crosby (Timmy si s jeho strelou poradil)
:| Ryder (kolko chybalo..Sabourinov beton..)
:-P Satan (zvolil strelu, Timmy pripraveny)
:| Krejci (nic moc prevedene)
:( Malkin (rutinersky vesa)
:| Savard (voli strelu, Sabourin likviduje a vitazi)

..skoda no, riesili sme uz 2pp a nezvitazli ani v jednom..v tomto Sabourin jednoznacne muzom zapasu..kazdopadne bodik beriem...dobru :sleep3:
standing ovation pre Patrica Bergerona
Obrázek
Thornton :box: Godard
Obrázek
nepriestrelny mur menom Dany Sabourin..zuby na nom si vylamal David Krejci
ObrázekObrázek
premeneny sn v podani Malkina
Obrázek
Obrázek

hajlajty

[nhltv]20082009,2,78[/nhltv]
(4)Obrázek Obrázek Obrázek (8)


- fuuu, narocna to sichta caka na mackov :roll: po vycerpavajucom zapase s tucniakmi, opustuli medvede domaci brloh aby sa pobrali k diviznemu superovi z Buffala, ktory vykrocil do novej sezony famoznym spôsobom
- Sabres 4-0-1 / Bruins 2-1-2
- najproduktivnejsi hrac BUF Vanek 5Z-9B (4+5) / BOS Savard 5Z - 9B (5+4)
- zostava Bruins identicka so vcerajsim zapasom proti Pens
- v branke domacih Miller, na strane hosti Fernandez
- couch Sabres Lindy Ruff dava do pozornosti Patrica Bergerona "With Bergeron back in the lineup, they've added another superstar to their lineup,"
- uz len z dôvodu vcerajsieho narocneho zapasu s Pens favorizujem v tomto suboji domace sablicky; zisk co i len bodu by bol viac ako prijemnym prekvapenim..kazdopadne, v hokeji je mozne vsetko :smile03:


:povzbudzovanie: GO! Bruins GO! :povzbudzovanie:
Cepi ešte sa vrátim k zápasu s PENS. Videl som to len tak zrýchlene a môžem povedať, že PENS môžu ďakovať Sabourinovy za víťazstvo. Sklamala ma bitka Thorntona s Godardom, potešil ma Lučič svojimi hitmi. Ďalej som príjemne prekvapený z herného prejavu Krejčího. Všimol som si to v predchádzajúcich zápasoch a tento posledný ma v tom len utvrdil. Hýri aktivitou a nebojí sa ísť do súboja. Zaujal ma moment keď sa do potičky dostal Marc Savard s Crosbym. (Inak bolo tam pár momentov, keď Crosby s Malkinom rýpali do Marca. Asi ich nasieralo, že sú taký slabí na buly. Venoval sa tomu aj komentátor FSN, že buly im túto sezónu nejde). Ten Crosby chce asi od medveďov nafasovať. Prvá jeho bitka bola s Ferencom, teraz sa pokúšal na Marca Savarda. Nabudúce by mohol dostať poriadne cez držku (to by bola potom mela na lade :yahoo: ). Pripájam aj video pár hitov Milana Lučiča.
K dnešnému zápasu so Sabres. Myslím že na víťazstvo máme. Ak sa po včerajšom gólovom pôste prebudíme tak bodovať budeme určite. Sabres sú divízny rival, tak nesmieme ísť dom bez bodu(-ov)

Milan Lučič v akcií
Dnes sa uvidi ci je Fernandez vo forme lebo bude stat za unavenejsim muzstvom a bude celit nebezpecnemu naporu domacich. Ak zachytime uvodnu tretinu tak uplne v pohode minimalne 1 bod by mohol byt nas... dnes sa dufam konecne do listiny strelcov zapise aj Patrice Bergeron.
Lucic -) hehe, vymasiroval tam zadarmiko zopar tucniacikov :cool: inak nechapem, co tam Orpik riesil, asi sa mu nad helmou este tocili hviezdicky :D noo, ale tak uz by to chcelo z jeho strany aj :box: haloo, vyzva?! hlada sa :box: partner pre Milana :lol2:

Bergy -) je radost pozerat ked je na lade, tie golove trefy sa urcite dostavia..kolko chybalo vcera a 2G by mal v kapse..podstatne je to, ze je fit, ostatne pride samo :frajer2:
sakraaa..!..dalsia prehra v sn, celkovo 3 z 3 :ja_neviem: samozrejme, s bodikom som spokojny, aj ked vedenie 2:0 vyzeralo viac ako nadejne..autormi nasich 2 golov Wideman + golostroj Kessel, ktory sa opär presadil pocas presilovej hry; A si pri jeho presnom zasahu pripisal Lucic + Bergeron..Fernandez zda sa podal vyborny vykon, kryl 28 pokusov, no opät sme dali vyniknut superovemu brankarovi..tentokrat sme z Millera spravili 1 hviezdu duelu, ktory kryl 30 medvedich pokusov.."Vytiahol velky zakrok, ked sme to potrebovali. Timu dodal sebadôveru," trener Lindy Ruff..zatial bodovo slapeme viac ako sympaticky, do tejto chvile riesime len 1 porazku v zakl. hracej dobe :thumbsup: ale pri najblizsom pp, ci sn, to chce uz konecne o bodik viac..!..
No veru,tak ako sa to aj nam stava a hlavne v zapasoch s NSH,ked dokazeme urobit brankara hviezdou tyzdna...Bergeron by sa uz mohol konecne chytit v golovej stats a zase vas to posunie vyssie.Sturm hmmm..nic moc teda..Za stavu 2:0 ste ich mali na kolenach,ale po gole BUF,zacali mackovia robit chyby...
v pozadi Manny Fernadez; podobne vykony od neho ocakavame pocas celej sezony
Obrázek
Obrázek
Obrázek
tak ako v predoslom zapase sme z brankara spravili 1 hviezdu duelu..Ryan Miller
Obrázek
Obrázek
Patrice Bergeron :good:
Obrázek
David Krejci
Obrázek
Obrázek
Andrej Sekera vs. Marc Savard (v pozadi cihaujuc Zee :)
Obrázek
uvodny goíl Bruins zalsuhou Dennisa Widemana
Obrázek
puk v Millerovej sieti, zalsuhou Philla Kesela
Obrázek
golova radost domaceho Drewa Stafforda, za nim smutiaci Zee
Obrázek
neuspesny sn v podani Marca Savarda
Obrázek
premeneny sn Thomasa Vaneka
Obrázek
Obrázek
Obrázek

hajlajty
[nhltv]20082009,2,82[/nhltv]
co som pozeral rano highlighty tak sa mi dost pacil Staffordov gol a Vanekov najazd, a aj Miller mal pekne zakroky, tusil som remizu ale do tipovacky som klasicky dal cistu vyhru, no neva, aj po predlzeni potesi :)
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO